ENERGIE PRO DOMÁCNOSTI

A PODNIKATELE

„Po měsíci zbývá na dobrou večeři. Po roce klidně i na dovolenou.“

Rozsvítíme každou domácnost

I malé měsíční úspory mohou ve výsledku znamenat velkou částku. My cenu za elektřinu hlídáme a když dominantní dodavatelé zlevní, budeme vždy levnější. Domácnosti a podnikatelé tak mohou se Strong energy ušetřit až 25 % z ceny silové elektřiny. Veškerou administrativu vyřídíme za vás, z komunikace se svým předešlým dodavatelem si tak vůbec nemusíte dělat starosti. 

Máte spotřebu za elektřinu nad 7MWh? Uzavřete se Strong energy smlouvu online (vyplněním kontaktního formuláře) a získáte bonus 1000 Kč.

Topíte a vaříte plynem?

Ceny za plyn se na trhu neustále mění. Běžný smrtelník se v tomto kolotoči cen těžko zorientuje, pro nás je to však denní chléb. Proto je sledujeme za vás, abychom vám vždycky mohli vyjednat ty nejlepší podmínky. Vaše výsledná úspora se tak může pohybovat až kolem 30 % z ceny odebraného zemního plynu, oproti dominantním dodavatelům proto budeme vždy levnější. Navíc přechod ke Strong energy zajistíme kompletně za vás – stačí 5 minut vašeho času a novou smlouvu vám přiveze kurýr bez poplatku, po celé České republice.

Získejte bonus 1000 Kč

Bonus je váš, pokud máte spotřebu za plyn nad 7MWh a uzavřete se Strong energy smlouvu online (vyplněním kontaktního formuláře).

Doporučte nás a odměna je vaše

Chcete ZDARMA až 3 měsíce dodávek energii? Pokud jste našimi klienty a váš kamarád nebo známý přejde ke Strong energy, bonus až několik měsíců dodávky zdarma je váš. Stačí, když se dozvíme, že je doporučený právě od vás.

KONTAKT
UŽITEČNÉ ODKAZY

zmena.dodavatele@strongenergy.cz

vypoved@strongenergy.cz

sankce@strongenergy.cz

info@strongenergy.cz

Infolinka: 377 310 200

děkujeme Vám, že pomáháte chránit životní prostředí a využíváte elektronickou

formu komunikace.

Dáváme přednost nákupu levných energií

před provozováním drahých poboček

 

Sídlo společnosti neslouží jako pobočka pro klienty. Vše s vámi rádi vyřešíme z pohodlí vašeho domova prostřednictvím výše uvedených kontaktů.

Bezručova 146/10

Plzeň 3, Vnitřní Město, 301 00

IČ: 06000134

DIČ: CZ06000134

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 34428 

© 2017 Strong energy s.r.o.